Факультативные занятия

График проведения факультативных занятий на

I ступени общего среднего образования

на II полугодие 2020/2021 учебного года 

№ п/п

Название факультатива

Класс,

номер кабинета

Время проведения

Учитель

1.       

Учимся говорить правильно

1

каб. № 24

Понедельник

12.25 – 13.00

Табачинская М.М.

2.       

Вытокі роднай мовы

2 «А»

каб. № 30

Понедельник

12.35 – 13.20

Попок М.И.

3.       

Решение текстовых задач

2 «Б»

каб. № 34

Понедельник

12.35 – 13.20

Мамаева С.Е

4.       

Решение текстовых задач

4 «А»

каб. № 21

Понедельник

13.35 – 14.20

Скачко Н.Б.

5.       

Решение текстовых задач

4 «Б»

каб. № 29

Понедельник

13.35 – 14.20

Головко А.А.

6.       

Путешествие в мир сказки

3

каб.№ 33

Понедельник

13.35 – 14.20

Рудоманенко Н.В.

7.       

Вытокі роднай мовы

1

каб. № 24

Вторник

12.25 – 13.00

Табачинская М.М.

8.       

Вытокі роднай мовы

4 «А»

каб. № 21

Вторник

13.35-14.20

 Скачко Н.Б.

 

9.       

Вытокі роднай мовы

4 «Б»

каб. № 29

Вторник

13.35-14.20

 Головко А.А.

 

10.  

 Математическая радуга

 

1

каб. № 24

Среда

12.25-13.00

Табачинская М.М.

11.  

Творческая деятельность в среде программирования Scratch

3

каб. инф.

Среда

13.35-14.20

Санько М.А.

12.  

Вытокі роднай мовы

2 «Б»

каб. № 34

Среда

12.35-13.20

Мамаева С.Е..

13.  

Математическая радуга

 

2 «А»

каб. № 30

Среда

12.35 – 13.20

Попок М.И.

14.

Развивающие логические задачи

3

каб.№ 33

Среда

13.35 – 14.20

Рудоманенко Н.В.

15.

Математическая радуга

2 «Б»

каб. № 34

Четверг

12.35-13.20

Мамаева С.Е..

16.

Решение текстовых задач

2 «А»

каб. № 30

Пятница

12.35 – 13.20

Попок М.И.

 

Расклад

 правядзення факультатыўных заняткаў

 на 2020/2021 навучальны год

(ІІ  паўгоддзе)

№ п\п

Назва факультатыўнага занятку

Клас

Час правядз.

День тыдня

№ каб.

Настаўнік

       1             

«Пазнаём свет»

5

13.35 – 14.20

аўторак

№ 2

Макаўчык Ала Іосіфаўна

       2             

«Практыкум па чытанні»

5

13.35 – 14.20

серада

 

№ 2

Даніловіч Вольга Віктараўна

       3             

«Стварэнне камп’ютарных гульняў на мове візуальнага праграміравання Scratch»

6

14.35 – 15.20

чацвер

№ 7

Санько Мая Аляксандраўна

       4             

«Краязнаўства»

6

14.35 – 15.20

панядзелак

№ 9

Даніловіч Вольга Віктараўна

       5             

«Алгебра вучыць разважаць»

7

14.35 – 15.20

аўторак

№1

Шчука Алена Уладзіміраўна

       6             

«Сусветная гісторыя новага часу 16-18 стагоддзя: краіны і людзі»

7

14.35 – 15.20

панядзелак

№ 1

Вараб’ева Ала Іванаўна

       7             

«Культура моўных зносін»

8

14.35 – 15.20

панядзелак

№ 13

Слонская Алена Віктараўна

       8             

«Алгебра вучыць разважаць»

8

14.35 – 15.20

серада

 

№13

Шчука Алена Уладзіміраўна

       9             

«Прафесія маей мары»

9

14.35 – 15.20

аўторак

№ 14

Прышчэпа Вольга Барысаўна

  10             

«Складаны сказ без складанасцей»

9

14.35 – 15.20

аўторак

№ 4

Касцюк Ірына Фомаўна

  11             

«Асновы сямейнага жыцця»

9

14.35 – 15.20

аўторак

№14

Макаўчык Ала Іосіфаўна

  12             

«Уводзіны ў аграрныя прафесіі»

10

10.00-12.00

субота

№ 19

Санько Віталій Іванавіч

  13             

«Практыкум па беларускай мове»

10

14.35 – 15.20

аўторак

№ 12

Мартос Святлана Уладзіміраўна

  14             

«Уводзіны ў аграрныя прафесіі»

11

08.00-10.00

 

субота

№19

Санько Віталій Іванавіч

15

«Паўтараем матэматыку»

11

14.35 – 15.20

аўторак

№ 11

Шпак Алена Васільеўна

 

Ещё в этом разделе